Mistrzowie Galaktyki

Forum sojuszu Mistrzowie Galaktyki uni 36

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-11-09 21:56:18

mateusz35

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 61
Punktów :   

Jesli tak czemu? jesli nie czemu?

Swoja odpowiedz uzasadnij i powiedz co bys zmienil a co poprawil;)

Ostatnio edytowany przez mateusz35 (2008-11-09 22:13:49)

Offline

 

#2 2008-11-12 22:38:04

Incubus_PL

Postępowy

Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Jesli tak czemu? jesli nie czemu?

Poza Nami bylem tylko w jednym sojuszu ... ktory prawde mowiac z sojuszem wspolnego mial tylko nazwe i to ze zalozyciel zrzekl sie praw i uciekl :-]
Tutaj jest naprawde fajnie jest sie do kogo odezwac i nasze "kox'y" maja sile odpychajaca potencjalnych agresorow
Ogolnie to Mateusz jak chcesz cos zmieniac to tyko strone glowna. Nie jest zla, ale jak koniecznie chcesz cos zmienic to mozesz np. kolor czcionki zmienic :] ... noo
Taka jest moja opinia ...

Offline

 

#3 2008-11-12 22:44:49

mateusz35

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 61
Punktów :   

Re: Jesli tak czemu? jesli nie czemu?

Prosze jeszcze zostawiac glosy:)
A co do stronki to jest juz w planach jej remont bo jest troche dretwa;p Słusznie to zauwazyles:)

Offline

 

#4 2008-11-13 20:48:10

wojopl78

Berbeć

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jesli tak czemu? jesli nie czemu?

Byłem w kilku sojuszach na innych Uni i jedno co mnie w nich zawsze rozwalało to SPAM nieraz po kilku godz. było kilkadziesiąt postów a tu zgrana ekipa i nikt nie spamuje więc to jedna z zalet której nie chciałbym zmieniać.
Zgadzam się natomiast z tym że przydałoby się odremontować naszą stronkę.
Warto by się zastanowić nad Paktami - ja z kilku bym zrezygnował:
- aKlin (5 członków) punktów:2.760   (według mnie rozwiązać pakt - bo to jakaś chyba pomyłka)
- A_K  (4 członków) punktów:40.056  (też słabiutki)
Nasz sojusz ma ok. 3.619.332 punktów, a jego akademia aMgz ok. 199.915 - więc nie sądzę by było dla nas korzystne zawieranie paktów z dużo słabszymi sojuszami (i tak nam nie pomogą w przypadku jakichś konfliktów, a i farmić na nich się nie wolno :-) ). Zostawić tylko pakty dla nas korzystne.
Warto by się zastanowić nad jakąś konkretną liczbą osób które będą w sojuszu, żeby z czasem nie zrobiła się masówka (może max 25 osób? - A po przekroczeniu tej liczby np. tylko za poręczeniem?).
Poza tym to nic bym nie zmieniał.

Offline

 

#5 2008-11-14 15:38:10

Sniper

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jesli tak czemu? jesli nie czemu?

Remont stronki w planach powiadasz? Więc może jakieś propozycje? Ja mogę jakąś przygotować bo obecna strona to... bez urazy ale 'są lepsze' :PP A i jeszcze zaktualizować rangi ;)

PS. Osobiście przeniósłbym najsłabszych(naprawdę najsłabszych) graczy do naszej akademii... Nasz obecny próg punktowy to 75k pkt. - w sojuszu głównym są osoby z 27- 45k i wg. mnie(i na razie tylko mnie) powinny wylądować w Akademii ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl